Originální na déle

10. října 2010 v 17:54 | Garou-tan
"Život v nedůvěře unavuje. Ale pořád je lepší, než život bez svobody."
Zvyknout se možná dát na všechno - ale "zvyknout si" není synonymum pro "přijmout". On si za těch pět let zvykl na hodně, ale ví, že nic nejde snášet věčně. Nechce to snášet, ale zároveň nemůže jinak. Nebo si to alespoň myslí.
A/N: Věnované Fabianě. Za to, že mi tak dobře poradila.

"Co je ta věc, která nás drží pohromadě?"
Osm vlků, osm povah, osm příběhů, jedna společná budoucnost - dali se dohromady a jen tak něco je nerozdělí. Ať už to jsou hádky, pikle rezavých lišek nebo myslivec.
A/N: Návaznost příběhů je (bude) spíš volnější.

"Vědec, politik nebo režisér - málokterému jde o lidi víc, než o vlastní ambice."
Pan Hobbs vždy věřil, že je jeho teorie pravdivá - k některým lidem si cestu našla, jiní ji zatratili. Přišel kvůli ní o práci i přátelé - jen proto, aby se potvrdila. S grácií získal svůj status i práci zpět. Od té doby se snaží sehnat všech devět lidí a zjistit, jak přesně jsou jejich životy svázány s planetami a Sluncem.
A/N: Mé první sci-fi.

"Není jediná věc, kterou by člověk při troše snahy nedokázal alespoň ovlivnit."
Před časem Danielle zjistila tři věci - její bratr chodí s upírem, rozhodl se pro upíry vyrábět zbraně a chce, aby jeho sestra šla s ním. Dlouho se nerozmýšlela a kývla; od té doby žije v glasgowském doupěti, kde se stala nepostradatelnou členkou velké upíří rodiny. Ale každá rodina se musí potýkat s problémy - tahle konkretně s Organizací, která všechny upíry dychtivě loví.
A/N: Psané ich formou.


PROJEKTY
Je spousta citátů o lásce, ale způsobů, jak je pochopit, je ještě mnohem víc. Já jsem člověk, který láskou k přemýšlení oplývá - tak se čas od času vydám hledat inspiraci ve slovech jiných.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama